Takaslasak.com’un kuruluş amacı Türkiye’nin ilk takas sistemi  ile alışverişini sanal ortama taşımaktır. Bu serüveni siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmanın gururunu yaşamaktayız. Dileyen dilediği gibi evini , otomobilini herhangi bir ürününü, Hizmetini veya eşyasını takaslasın  değiştirsin, alsın ve satsın diye direk alıcı ile takaslamak isteyenlerin buluşma platformu.
Hızlı ve kolay çözümler için takasa,takas modeli ile en uygun fiyatlara en iyi çözümler sunmak için profesyonel dinamik çalışma ekibimiz hem ilan verenlere hem de takas yapmak isteyenlere harcadıkları zamanın karşılığını en iyi şekilde verebilmek için gece gündür efor harcamaktadır.
Türkiye’nin ilk takasla ilan sitesi olmanın verdiği gururyla yolumuza devam ediyoruz.  Hedeflerimize ulaşmanın yolunun innovatif arge fikir ve çalışmalarından hızla değişen, mobilleşen dünyadan geçtiğinin farkında olup bu yolda değişimin  bize hız ve dinamizm kazandırdığına inanıyoruz. Sizlere daha sosyal ve daha dinamik hizmet vermek için buradayız.